Zyre Për Sherbime Kontabiliteti dhe Financa

Zyre Për Sherbime Kontabiliteti dhe Financa

ShtetiKosovë
QytetiSkënderaj
RajoniQendra
Rruga Nr.28 Nëntori
Hënë
08:00-16:00
Martë
08:00-16:00
Mërkurë
08:00-16:00
Enjte
08:00-16:00
Premte
08:00-16:00
Shtunë
08:00-16:00
Diel
Mbyllur

Shpërndaj informacionet në:

Nëse Vëreni ndonjë gabim në kët biznes ju lutem shtypni buttonin Raporto Biznesin.

Zyre Per Sherbime Kontabiliteti dhe Financa Skenderaj Qendra

SKU: 007471 Category:

Description

Zyre Per Sherbime Kontabiliteti dhe Financa Skenderaj Qendra

QR Code