Market Dhe Restaruant Abi

Market Dhe Restaruant Abi

ShtetiKosovë
QytetiVushtrri
RajoniVushtrri
Rruga Nr.Magjistralja Prishtinë-Mitrovicë M2
Hënë
07:00-23:00
Martë
07:00-23:00
Mërkurë
07:00-23:00
Enjte
07:00-23:00
Premte
07:00-23:00
Shtunë
07:00-23:00
Diel
Mbyllur

Shpërndaj informacionet në:

Nëse Vëreni ndonjë gabim në kët biznes ju lutem shtypni buttonin Raporto Biznesin.

Market Dhe Restaruant Abi Vushtrri Vushtrri

SKU: 006570 Categories: ,

Description

Market Dhe Restaruant Abi Vushtrri Vushtrri

QR Code