Sallon Ondulimi Style Dhe Relax

Sallon Ondulimi Style Dhe Relax

ShtetiKosovë
QytetiFushë Kosovë
RajoniFushë Kosovë
Rruga Nr.Shefki Kuleta
Hënë
08:00-20:00
Martë
08:00-20:00
Mërkurë
08:00-20:00
Enjte
08:00-20:00
Premte
08:00-20:00
Shtunë
08:00-20:00
Diel
Mbyllur

Shpërndaj informacionet në:

Nëse Vëreni ndonjë gabim në kët biznes ju lutem shtypni buttonin Raporto Biznesin.

Sallon Ondulimi Style Dhe Relax Fushe Kosove Fushe Kosove

SKU: 005144 Category:

Description

Sallon Ondulimi Style Dhe Relax Fushe Kosove Fushe Kosove

QR Code