Fast Food Dhe Caffe Istanbul Doner

Fast Food Dhe Caffe Istanbul Doner

ShtetiKosovë
QytetiFushë Kosovë
RajoniFushë Kosovë
Rruga Nr.Dardania
Hënë
09:00-20:00
Martë
09:00-20:00
Mërkurë
09:00-20:00
Enjte
09:00-20:00
Premte
09:00-20:00
Shtunë
09:00-20:00
Diel
Mbyllur

Shpërndaj informacionet në:

Nëse Vëreni ndonjë gabim në kët biznes ju lutem shtypni buttonin Raporto Biznesin.

Fast Food Dhe Caffe Istanbul Doner Fushe Kosove Fushe Kosove

SKU: 005026 Categories: ,

Description

Fast Food Dhe Caffe Istanbul Doner Fushe Kosove Fushe Kosove

QR Code