Ndërrmaja Zejtare Dhe Banesore Bashkimi

Ndërrmaja Zejtare Dhe Banesore Bashkimi

ShtetiKosovë
QytetiPrishtinë
RajoniZona Industriale
Rruga Nr.Në Drejtim Të Fushë Kosovës
Hënë
09:00-17:00
Martë
09:00-17:00
Mërkurë
09:00-17:00
Enjte
09:00-17:00
Premte
09:00-17:00
Shtunë
09:00-17:00
Diel
Mbyllur

Shpërndaj informacionet në:

Nëse Vëreni ndonjë gabim në kët biznes ju lutem shtypni buttonin Raporto Biznesin.

Nderrmaja Zejtare Dhe Banesore Bashkimi Prishtine Zona Industriale

SKU: 005003 Category:

Description

Nderrmaja Zejtare Dhe Banesore Bashkimi Prishtine Zona Industriale

QR Code