Ordinanca specialistike pediatrike dhe ortopedike ARIANA

Ordinanca specialistike pediatrike dhe ortopedike ARIANA

ShtetiKosovë
QytetiPrishtinë
RajoniUlpian
Rruga Nr.Imzot Nike Prela
Hënë
09:00-18:00
Martë
09:00-18:00
Mërkurë
09:00-18:00
Enjte
09:00-18:00
Premte
09:00-18:00
Shtunë
09:00-18:00
Diel
Mbyllur

Shpërndaj informacionet në:

Nëse Vëreni ndonjë gabim në kët biznes ju lutem shtypni buttonin Raporto Biznesin.

Ordinanca specialistike pediatrike dhe ortopedike ARIANA Prishtinë Ulpian

SKU: 018260 Category:

Description

Ordinanca specialistike pediatrike dhe ortopedike ARIANA Prishtinë Ulpian

QR Code