Organizata E Pensionisteve Dhe Invalideve Istog

Organizata E Pensionisteve Dhe Invalideve Istog

ShtetiKosovë
QytetiIstog
RajoniIstog
Rruga Nr.Rina
Hënë
08:00-16:00
Martë
08:00-16:00
Mërkurë
08:00-16:00
Enjte
08:00-16:00
Premte
08:00-16:00
Shtunë
Mbyllur
Diel
Mbyllur

Shpërndaj informacionet në:

Nëse Vëreni ndonjë gabim në kët biznes ju lutem shtypni buttonin Raporto Biznesin.

Organizata E Pensionisteve Dhe Invalideve Istog Istog Istog

SKU: 007947 Category:

Description

Organizata E Pensionisteve Dhe Invalideve Istog Istog Istog

QR Code