Bluajm Dhe Shesim Kafe

Bluajm Dhe Shesim Kafe

ShtetiKosovë
QytetiDrenas
RajoniQendra
Rruga Nr.Rasim Kiqina
Hënë
09:00-18:00
Martë
09:00-18:00
Mërkurë
09:00-18:00
Enjte
09:00-18:00
Premte
09:00-18:00
Shtunë
09:00-18:00
Diel
Mbyllur

Shpërndaj informacionet në:

Nëse Vëreni ndonjë gabim në kët biznes ju lutem shtypni buttonin Raporto Biznesin.

Bluajm Dhe Shesim Kafe Drenas Qendra

SKU: 007703 Category:

Description

Bluajm Dhe Shesim Kafe Drenas Qendra

QR Code