Ora Me Porosi

Ora Me Porosi

ShtetiKosovë
QytetiSkënderaj
RajoniQendra
Rruga Nr.E Spitalit Dhe Gjykates
Hënë
09:00-20:00
Martë
09:00-20:00
Mërkurë
09:00-20:00
Enjte
09:00-20:00
Premte
09:00-20:00
Shtunë
09:00-20:00
Diel
Mbyllur

Shpërndaj informacionet në:

Nëse Vëreni ndonjë gabim në kët biznes ju lutem shtypni buttonin Raporto Biznesin.

Ora Me Porosi Skenderaj Qendra

SKU: 007461 Category:

Description

Ora Me Porosi Skenderaj Qendra

QR Code