Servis Për Qelsa Dhe Mobil Shop Daili

Servis Për Qelsa Dhe Mobil Shop Daili

ShtetiKosovë
QytetiPrishtinë
RajoniBregu I Diellit
Rruga Nr.Armend Daci
Hënë
09:00-19:00
Martë
09:00-19:00
Mërkurë
09:00-19:00
Enjte
09:00-19:00
Premte
09:00-19:00
Shtunë
09:00-19:00
Diel
Mbyllur

Shpërndaj informacionet në:

Nëse Vëreni ndonjë gabim në kët biznes ju lutem shtypni buttonin Raporto Biznesin.

Servis Per Qelsa Dhe Mobil Shop Daili Prishtine Bregu I Diellit

SKU: 006339 Category:

Description

Servis Per Qelsa Dhe Mobil Shop Daili Prishtine Bregu I Diellit

QR Code