Dyer Dhe Driatare Latifi Al – Plast

Dyer Dhe Driatare Latifi Al – Plast

ShtetiKosovë
QytetiPodujevë
RajoniGllamnik ( Qershijat E Llapashticës )
Rruga Nr.Magjistralja Prishtinë - Podujevë
Hënë
09:00-19:00
Martë
09:00-19:00
Mërkurë
09:00-19:00
Enjte
09:00-19:00
Premte
09:00-19:00
Shtunë
09:00-19:00
Diel
Mbyllur

Shpërndaj informacionet në:

Nëse Vëreni ndonjë gabim në kët biznes ju lutem shtypni buttonin Raporto Biznesin.

Dyer Dhe Driatare Latifi Al – Plast Podujeve Gllamnik Qershijat E Llapashtices

SKU: 005703 Category:

Description

Dyer Dhe Driatare Latifi Al – Plast Podujeve Gllamnik Qershijat E Llapashtices

QR Code