Ubt Universiteti Për Biznes Dhe Teknologji

Ubt Universiteti Për Biznes Dhe Teknologji

ShtetiKosovë
QytetiPrishtinë
RajoniKalabri (Emshir)
Rruga Nr.Magjistralja Fushë Kosovë - Aeroport
Hënë
Me Termine
Martë
Me Termine
Mërkurë
Me Termine
Enjte
Me Termine
Premte
Me Termine
Shtunë
Me Termine
Diel
Me Termine

Shpërndaj informacionet në:

Nëse Vëreni ndonjë gabim në kët biznes ju lutem shtypni buttonin Raporto Biznesin.

Ubt Universiteti Për Biznes Dhe Teknologji Prishtinë Kalabri (Emshir)

SKU: 031840 Category:

Description

Ubt Universiteti Për Biznes Dhe Teknologji Prishtinë Kalabri (Emshir)

QR Code