Furra Dhe Pastiqeria Europa

Furra Dhe Pastiqeria Europa

ShtetiKosovë
QytetiPrishtinë
RajoniMedresja
Rruga Nr.Bajram Bahtiri
Hënë
07:00-23:00
Martë
07:00-23:00
Mërkurë
07:00-23:00
Enjte
07:00-23:00
Premte
07:00-23:00
Shtunë
07:00-23:00
Diel
07:00-23:00

Shpërndaj informacionet në:

Nëse Vëreni ndonjë gabim në kët biznes ju lutem shtypni buttonin Raporto Biznesin.

Furra Dhe Pastiqeria Europa Prishtinë Medresja

SKU: 019514 Category:

Description

Furra Dhe Pastiqeria Europa Prishtinë Medresja

QR Code