Salloni I Tepihëve Dhe Tepisonave Alfiri Carpet

Salloni I Tepihëve Dhe Tepisonave Alfiri Carpet

ShtetiKosovë
QytetiPrishtinë
RajoniXhamia e Llapit
Rruga Nr.Lidhja e prizrenit
Hënë
09:00-19:00
Martë
09:00-19:00
Mërkurë
09:00-19:00
Enjte
09:00-19:00
Premte
09:00-19:00
Shtunë
09:00-19:00
Diel
Mbyllur

Shpërndaj informacionet në:

Nëse Vëreni ndonjë gabim në kët biznes ju lutem shtypni buttonin Raporto Biznesin.

Salloni I Tepihëve Dhe Tepisonave Alfiri Carpet Prishtinë Xhamia e Llapit

SKU: 019493 Category:

Description

Salloni I Tepihëve Dhe Tepisonave Alfiri Carpet Prishtinë Xhamia e Llapit

QR Code