Furra Dhe Fast Food Moni

Furra Dhe Fast Food Moni

ShtetiKosovë
QytetiPrishtinë
RajoniKodra e Trimav(Vranjevci)
Rruga Nr.Vellezerit Fazliu
Hënë
06:00-23:00
Martë
06:00-23:00
Mërkurë
06:00-23:00
Enjte
06:00-23:00
Premte
06:00-23:00
Shtunë
06:00-23:00
Diel
06:00-23:00

Shpërndaj informacionet në:

Nëse Vëreni ndonjë gabim në kët biznes ju lutem shtypni buttonin Raporto Biznesin.

Furra Dhe Fast Food Moni Prishtinë Kodra e TrimavVranjevci

SKU: 019095 Categories: ,

Description

Furra Dhe Fast Food Moni Prishtinë Kodra e TrimavVranjevci

QR Code