Doner Dhe Fast food Istanbul Topkapi

Doner Dhe Fast food Istanbul Topkapi

ShtetiKosovë
QytetiPrishtinë
RajoniQendra
Rruga Nr.Agim Ramadani
Hënë
08:00-19:00
Martë
08:00-19:00
Mërkurë
08:00-19:00
Enjte
08:00-19:00
Premte
08:00-19:00
Shtunë
08:00-19:00
Diel
Mbyllur

Shpërndaj informacionet në:

Nëse Vëreni ndonjë gabim në kët biznes ju lutem shtypni buttonin Raporto Biznesin.

Doner Dhe Fast food Istanbul Topkapi Prishtinë Qendra

SKU: 018335 Category:

Description

Doner Dhe Fast food Istanbul Topkapi Prishtinë Qendra

QR Code