Dyqan I Lop Top Dhe Televezioneve Tech Store

Dyqan I Lop Top Dhe Televezioneve Tech Store

ShtetiKosovë
QytetiPrishtinë
RajoniUlpian
Rruga Nr.Zija Shemsiu
Hënë
09:00-20:00
Martë
09:00-20:00
Mërkurë
09:00-20:00
Enjte
09:00-20:00
Premte
09:00-20:00
Shtunë
09:00-20:00
Diel
Mbyllur

Shpërndaj informacionet në:

Nëse Vëreni ndonjë gabim në kët biznes ju lutem shtypni buttonin Raporto Biznesin.

Dyqan I Lop Top Dhe Televezioneve Tech Store Prishtinë Ulpian

Description

Dyqan I Lop Top Dhe Televezioneve Tech Store Prishtinë Ulpian

QR Code