Arkep Autoriteti Rregullativ i Komunikimeve Elektronike dhe Postare

Arkep Autoriteti Rregullativ i Komunikimeve Elektronike dhe Postare

ShtetiKosovë
QytetiPrishtinë
RajoniPejton
Rruga Nr.Pashko Vasa
Hënë
08:00-16:00
Martë
08:00-16:00
Mërkurë
08:00-16:00
Enjte
08:00-16:00
Premte
08:00-16:00
Shtunë
Mbyllur
Diel
Mbyllur

Shpërndaj informacionet në:

Nëse Vëreni ndonjë gabim në kët biznes ju lutem shtypni buttonin Raporto Biznesin.

Arkep Autoriteti Rregullativ i Komunikimeve Elektronike dhe Postare Prishtinë Pejton

SKU: 018011 Category:

Description

Arkep Autoriteti Rregullativ i Komunikimeve Elektronike dhe Postare Prishtinë Pejton

QR Code