Gjelltore Dhe Qebaptore Te Halili

Gjelltore Dhe Qebaptore Te Halili

ShtetiKosovë
QytetiPrizren
RajoniOrtakoll
Rruga Nr.Wesly Clark ( Ismail Kryeziu R107 )
Hënë
07:00-21:00
Martë
07:00-21:00
Mërkurë
07:00-21:00
Enjte
07:00-21:00
Premte
07:00-21:00
Shtunë
07:00-21:00
Diel
Mbyllur

Shpërndaj informacionet në:

Nëse Vëreni ndonjë gabim në kët biznes ju lutem shtypni buttonin Raporto Biznesin.

Gjelltore Dhe Qebaptore Te Halili Prizren Ortakoll

SKU: 015971 Categories: ,

Description

Gjelltore Dhe Qebaptore Te Halili Prizren Ortakoll

QR Code