Pajisje Teknologjike Shop Elektronik

Pajisje Teknologjike Shop Elektronik

ShtetiKosovë
QytetiGjilan
RajoniQendra
Rruga Nr.Shaban dhe Sami Ukshini
Hënë
09:00-19:00
Martë
09:00-19:00
Mërkurë
09:00-19:00
Enjte
09:00-19:00
Premte
09:00-19:00
Shtunë
09:00-19:00
Diel
Mbyllur

Shpërndaj informacionet në:

Nëse Vëreni ndonjë gabim në kët biznes ju lutem shtypni buttonin Raporto Biznesin.

Pajisje Teknologjike Shop Elektronik Gjilan Qendra

SKU: 015361 Category:

Description

Pajisje Teknologjike Shop Elektronik Gjilan Qendra

QR Code