Kompania e Sigurimit Syri i Shqiponjës sisteme Alarmi Dhe Kamera

Kompania e Sigurimit Syri i Shqiponjës sisteme Alarmi Dhe Kamera

ShtetiKosovë
QytetiFerizaj
RajoniFerizaj
Rruga Nr.Rexhep Bislimi ( M-25.3 )
Hënë
09:00-18:00
Martë
09:00-18:00
Mërkurë
09:00-18:00
Enjte
09:00-18:00
Premte
09:00-18:00
Shtunë
09:00-18:00
Diel
mbyllur

Shpërndaj informacionet në:

Nëse Vëreni ndonjë gabim në kët biznes ju lutem shtypni buttonin Raporto Biznesin.

Kompania e Sigurimit Syri i Shqiponjes sisteme Alarmi Dhe Kamera Ferizaj Ferizaj

SKU: 012551 Category:

Description

Kompania e Sigurimit Syri i Shqiponjes sisteme Alarmi Dhe Kamera Ferizaj Ferizaj

QR Code