Material Elektrik Dhe Ujësjellës Dielli

Material Elektrik Dhe Ujësjellës Dielli

ShtetiKosovë
QytetiShtime
RajoniShtime
Rruga Nr.Magjistralja Lipjan - Shtime ( Adem Jashari M-25 )
Hënë
09:00-18:00
Martë
09:00-18:00
Mërkurë
09:00-18:00
Enjte
09:00-18:00
Premte
09:00-18:00
Shtunë
09:00-18:00
Diel
Mbyllur

Shpërndaj informacionet në:

Nëse Vëreni ndonjë gabim në kët biznes ju lutem shtypni buttonin Raporto Biznesin.

Material Elektrik Dhe Ujesjelles Dielli Shtime Shtime

SKU: 011459 Category:

Description

Material Elektrik Dhe Ujesjelles Dielli Shtime Shtime

QR Code