Better Life Center Qendra Sportive dhe Arsimore

Better Life Center Qendra Sportive dhe Arsimore

ShtetiKosovë
QytetiLipjan
RajoniLipjan
Rruga Nr.Bajram Gashi
Hënë
07:00-19:00
Martë
07:00-19:00
Mërkurë
07:00-19:00
Enjte
07:00-19:00
Premte
07:00-19:00
Shtunë
Mbyllur
Diel
Mbyllur

Shpërndaj informacionet në:

Nëse Vëreni ndonjë gabim në kët biznes ju lutem shtypni buttonin Raporto Biznesin.

Better Life Center Qendra Sportive dhe Arsimore Lipjan Lipjan

SKU: 011305 Category:

Description

Better Life Center Qendra Sportive dhe Arsimore Lipjan Lipjan

QR Code