Fast Food Dhe Qebaptore Prizreni 2

Fast Food Dhe Qebaptore Prizreni 2

ShtetiKosovë
QytetiPejë
RajoniVitomiriçë
Rruga Nr.Magjistralja Pejë - Banjë ( 236 )
Hënë
08:00-22:00
Martë
08:00-22:00
Mërkurë
08:00-22:00
Enjte
08:00-22:00
Premte
08:00-22:00
Shtunë
08:00-22:00
Diel
09:00-22:00

Shpërndaj informacionet në:

Nëse Vëreni ndonjë gabim në kët biznes ju lutem shtypni buttonin Raporto Biznesin.

Fast Food Dhe Qebaptore Prizreni 2 Peje Vitomirice

SKU: 011026 Categories: ,

Description

Fast Food Dhe Qebaptore Prizreni 2 Peje Vitomirice

QR Code