Restaurant Dhe Gjelltore Eleganza

Restaurant Dhe Gjelltore Eleganza

ShtetiKosovë
QytetiPejë
RajoniVitomiriçë
Rruga Nr.Magjistralja Pejë - Banjë ( 236 )
Hënë
07:00-19:00
Martë
07:00-19:00
Mërkurë
07:00-19:00
Enjte
07:00-19:00
Premte
07:00-19:00
Shtunë
07:00-19:00
Diel
Mbyllur

Shpërndaj informacionet në:

Nëse Vëreni ndonjë gabim në kët biznes ju lutem shtypni buttonin Raporto Biznesin.

Restaurant Dhe Gjelltore Eleganza Peje Vitomirice

SKU: 011013 Categories: , ,

Description

Restaurant Dhe Gjelltore Eleganza Peje Vitomirice

QR Code